İçeriğe geç
Anasayfa » Araç Üstü Yaşam Hattı

Araç Üstü Yaşam Hattı

EN795:2012 TYPE C / CEN TS 16415:2013 TYPEC sertifikalı yatay yaşam hattı sistemi, yüksek yerlerde çalışan bireylerin düşme tehlikesinin bulunduğu alanlarda kurulabilen ve çalışan bireyin olası çalışma esnasında güvenli bir biçimde çalışmasını sağlayan önemli bir sistemdir. Odin Safety üretimi ve tasarımı olan OD-MAXILINE yatay yaşam hattı sistemi EN795:2012 TYPE C / CEN TS 16415:2013 TYPEC standartına göre test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

Araç üstü yatay yaşam hattı ise Otobüs, vagon, kamyon, tır, tanker gibi araç üzerlerindeki tamir, montaj, numune alma, branda örtme gibi işlerde veya her tip dolum sahalarında yüksekte çalışma konularındaki riskleri bertaraf etmek için ideal çözümdür. Odin Safety tasarım ve üretimi olan OD-MAXILINE-TRUCK EN795:2012 TYPE C / CEN TS 16415:2013 TYPE C Standartına göre test edilip sertifikalandırılmış araç üstü yatay yaşam hattıdır.

Bu yazımızda sizler için Araç Üstü Yatay Yaşam Hattı Kullanım Alanlarından bahsedeceğiz. 

Araç Üstü Yaşam Hattı Kullanım Alanları

Araç üstü yatay yaşam hattının en yoğun olarak kullanıldığı yer, adından da anlaşılabileceği üzere Otobüs, vagon, kamyon, tır, tanker gibi araç üzerlerindeki tamir, montaj, numune alma, branda örtme gibi işlerde veya her tip dolum sahalarında yüksekte çalışma konularındaki riskleri bertaraf etmek için ideal çözümdür. 

 Bu yazımızda sizler için Araç Üstü Yatay Yaşam Hattının ürün tanımından ve Araç Üstü Yatay Yaşam Hattı Kullanım Alanlarından ve Odin Safety tasarım ve üretimi olan OD-MAXILINE-TRUCK araç üstü yatay yaşam hattından bahsettik. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.